שירות תיקונים עבור אינטרפוצים

מכירה, התקנה, תיקון אינטרפוצים- רק אצל המומחים

כל בעל מקצוע העוסק בתחום האינסטלציה, מערכות מים וכלים סניטריים, יודע כי החלקים החשובים ביותר בכל מערכת מים ביתית הם החלקים הנסתרים מהעין- צנרת, אינטרפוצים ומנגנונים שונים, כולם חלקים ומרכיבים הנמצאים בתוך הקירות או הרצפה.

אחד המרכיבים החשובים ביותר הוא מנגנון אינטרפוץ (מגרמנית -unter Putz מתחת לטיח), שהוא מעין ברז חלוקה השולט על כניסת, יציאת וכוון הזרימה של המים במרבית המקלחות, האמבטיות, ונקודות מים בבתים.

אינטרפוצים

חשיבות ההתקנה והאיכות של האינטרפוץ

התקנת אינטרפוץ מתבצעת בתוך הקיר, במרבית המקרים מאחורי הקרמיקה, כאשר החלק היחיד הנראה לעין הוא ידית הברז המחוברת אליו ובולטת מהקיר (ובדרך כלל גם מכוסה במכסה מתכתי).

בניגוד לחלקים החיצוניים במערכות מים ואינסטלציה- ברזים, ידיות, כיסויים, אסלות ועוד, תיקון אינטרפוץ או החלפת אינטרפוץ לא יכולים להיעשות ללא שבירה מקומית של הקיר או הקרמיקה. יש לקחת בחשבון כי החלפת אינטרפוץ והחזרתו הינו תיקון האורך לעיתים מספר ימים.

קניית והחלפת אינטרפוצים רק אצל המקצוענים- חברת תכלת המים

על מנת להימנע מאי הנעימות הכרוכה בתיקון מנגנון אינטרפוץ / החלפת אינטרפוץ, מומלץ להשקיע זמן וכסף לפני הרכישה וההתקנה, ולפנות רק למומחים בתחום התקנת אינטרפוץ- חברת תכלת המים, המתמחה באביזרי אינסטלציה, כלים סניטריים ומערכות מים ביתיות בכלל.

בחברת תכלת המים תמצאו מגוון רחב של אינטרפוצים ואביזרי אינסטלציה ממיטב החברות בעולם, תקבלו שירות מקצועי ואחריות על ההתקנה. פנו עוד היו לחברה המובילה בתחום-  תכלת המים, טלפון 03-6033769.

חלקים לאינטרפוץ 4 דרך
אינטרפוצים

שירות לאינטרפוץ 4 דרך

שירות לאינטרפוץ 4 דרך – תיקונים, התקנות וחלקי חילוף ערבול המים החמים והקרים לטמפרטורה רצויה אינטרפוץ 4 דרך הוא גוף פנימי/ חיצוני המוזן מרשת המים הקרים והחמים (בעל שתי יציאות) היודע לערבל

קרא עוד »
אינטרפוצים
אינטרפוצים

שירותי התקנה ותיקון אינטרפוץ 3 דרך

תיקון אינטרפוץ 3 דרך שירותי התקנה ותיקון אינטרפוץ 3 דרך לערבל את המים בטמפרטורה הנכונה אינטרפוץ 3 דרך הוא גוף פנימי/חיצוני המוזן מרשת המים הקרים והחמים (בעל שתי יציאות) ויודע

קרא עוד »
אינטרפוצים

תיקון ברז אינטרפוץ GROHE

שירות תיקונים למוצרי GROHE – גרואה תיקון ברז אינטרפוץ GROHE איכות וטכנולוגיה חדשנית חברת GROHE היא חברה גרמנית הידועה במוצרי אינסטלציה סניטרית איכותיים, טכנולוגיים ומעוצבים, הנחשבים ייחודיים בתחומם. החברה מתמחה

קרא עוד »
תכלת המים תמונה לדף הבית
יש תקלה בניאגרה שלך?

לחצו על הכפתור פתיחת קריאת שירות, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי כדי לתת לך הצעת מחיר ולפתוח קריאת שירות!

לוגו תכלת המים

מרכז שירות ארצי עבור תיקון ניאגרות סמויות – מורשים מטעם החברות והיבואנים.

תיקון ניאגרה סמויה – רק עם המקצוענים של תכלת המים!

כפורצי דרך בתחום ומעצבי דעת קהל מחדש, אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר ומתחייבים לחווית השירות הטובה ביותר בענף.

יש נזילות בניאגרה?
אל תשברו את הקיר לחינם! חייגו עכשיו וניתן לכם ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אנו בתכלת המים חתומים באמנת השירות לצרכן ומתחייבים לשירות הוגן והגון כלפי לקוחותינו, אנו מתחייבים להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולתת שנת אחריות לכל תיקון או התקנה המתבצעת על ידי צוות הטכנאים שלנו. ניתן לפנות אלינו בשאלות לווטסאפ מספר 050-655-5003 ופתיחת קריאות שירות במספר 03-6033769