תיקון ברזים

קנייה, התקנת או תיקון ברזים בחברת תכלת המים- אחריות ושירות לאורך שנים

מרבית מערכות האינסטלציה והמים בבתים מסתיימות באביזרי אמבטיה פשוטים יחסית אך חיונים, אחד מהם שבלעדיו הבית לא יתפקד ולא ניתן יהיה לגור בו- הברזים. בשוק ניתן למצוא מבחר עצום של ברזים במגוון סגנונות, גדלים ושימושים – ברזים למטבח, למקלחת ולאמבטיה, ברזי אסלה לשירותים, ברזי מילוי שונים ועוד. ברזים איכותיים מספיק, שלא יזדקקו לשירות של תיקון ברזים במשך הרבה זמן.

תעשיית ייצור הברזים כיום היא תעשיית היי-טק במלוא מובן המילה, ובחברות הייצור המובילות בארץ ובעולם מפתחים ומייצרים ברזים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומחומרים עמידים במיוחד, שיבטיחו תפקוד תקין של הברז ללא תקלות ונזילות לאורך שנים.

תיקון ברזים – אחריות, שירות וטיפול בתקלות

כמו בכל מערכת אינסטלציה בה זורמים מים, הברזים עומדים במהלך חייהם בלחצים ומאמצי שחיקה שונים כמו לחץ המים, טמפרטורות משתנות (לעיתים קיצוניות) וקורוזיה מסוגים שונים שמצריכים לעיתים תיקון ברזים.

בעת רכישת והתקנת ברז חשוב לבדוק לא רק את המחיר והעיצוב, אלא בעיקר את האחריות והשירות שיינתנו לברז, מי יטפל בתקלות ובנזילות כאשר ייקרו והאם ניתן יהיה למצוא חלקי חילוף (או להחליף את כל הברז בעתיד) במידה ויידרש.

קניית ברזים איכותיים מחברה וותיקה, מקצועית ומוכרת

כאשר אתם עומדים בפני קניית ברזים חדשים, החלפה או תיקון ברזים ישנים – אל תתפתו להצעות זולות ברשתות השיווק הגדולות או מאינסטלאטורים מזדמנים.

פנו לחברת תכלת המים (טלפון 03-6033769), חברה וותיקה ומקצועית המתמחה בייצור ושיווק ברזים ואביזרי אינסטלציה, ומייצגת את מיטב החברות בשוק העולמי.

מומחי החברה יתנו לכם את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר לקניית הברז המתאים והתקנתו, וייתנו לכם אחריות ושרות תיקונים לאורך שנים.

מנגנונים לברזים וחלקים לברזים, מידע כללי

הברז אשר נמצא בבית שלכם אינו זהה לשאר האלמנטים אשר נמצאים בבית שלכם. הברז מהווה כלי עבודה מכני, אשר אותו מפעילים מדי יום והוא אינו שונה במהות ממקדחה חשמלית. בהתאם לזאת, חרף העובדה שלפעמים ישנה נטייה להתמקד בעיצוב של הברז, בנראות הוויזואלית שלו ובגוון שלו, ישנה חשיבות לבדיקה לפני שתרכשו ברזים מה היכולות התפעוליות שלו כמכונה.

מה הם סוגי הברזים הקיימים היום בשוק?

 • ברז בעל ידית אחת, אשר מכונה מיקסר, הוא הברז הכי נדרש ותמצאו בו ידית הפעלה אחת ובאפשרותכם לבצע וויסות שלו בפשטות רבה של טמפרטורת המים. 
 • ניתן למצוא אותו במנעד נרחב של סגנונות עיצוב. ברז זה הינו יחסית חדש בשוק וחדשני ביותר, על ידי הידית באפשרותכם לכוון, גם את כמות המים אשר רצויה וגם את הטמפרטורה של המים אשר רצויה לכם. 
 • ברז זה הוא הטרנד האחרון, אשר דוחק לפינה שאת הברז בעל שתי ידיות מהתחום. הזזה של הידית לצד, תיתן בידכם לקבוע את הטמפרטורה של המים והזזה שלה בצורה אנכית למעלה תקבע את כמות המים אשר רצויה בעבורכם. 
 • אם תותירו את הידית באותה הזווית בגמר השימוש שלכם בה, תקבלו טמפרטורת מים שתהיה דומה לתחילת השימוש, מבלי שתצטרכו לכוון מחדש. מלבד העובדה שברז זה נוח לשימוש ושמותיר את הטמפרטורה הרצויה, ברז זה נותן בידכם הרבה חיסכון במים ובזמן, לעומת ברזים אחרים. 
 • הטכנולוגיה אשר עליה מושתת ברז בעל ידית אחת מבוסס על מנגנון קרמי. ברגע שתכוונו את הידית אל תנועת הדסקית הקרמית ולתזוזה של מנגנון ההפעלה של הברז בין כמה פתחים, ייתכן מעבר של מים. הפתחים אשר נמצאים במנגנון זב הם פתח למים מעורבבים, פתח למים חמים ופתח למים קרים. ברגע שתזיזו את הידית מלמטה לכיוון מעלה, תקבעו בכך עד כמה ייפתח הפתח הרצוי וכך תוגדר כמות המים אשר תצא מברז זה. המנגנון של ברז זה מורכב מחומרי גלם איכותיים ולכן הוא עמיד ואמין באופן ניכר. הברז מיועד לתקופת חיים של עשור ולרוב לא קיימות בעיות באחזקה שלו.
 • ברז שמסתובב לשלוש מאות ושישים מעלות או לחלופין ברז נשלף – שני הברזים הללו מותאמים בדרך כלל לחלל של המטבח שלהם וניתן באמצעותם לנקות משטחי עבודה. ברז נשלף כולל בתוכו צינור מוסתר ואשר אפשר לשלוף אותו מהמקום וברז מסתובב שלוש מאות ושישים מעלות הינו ברז גמיש ומקובע, חרף זאת אפשר אף לכופף אותו בפשטות רבה וניתן באמצעותו לנקות בקלות משטחי עבודה.
 • ברז בטמפרטורה שהיא מקובעת – ניתן למצוא כיום בשוק ברז חדשני שאפשר לקבע את הטמפרטורה שלו בצורה שהיא תהיה קבועה. ברז זה פחות כדאי, מכיוון שלפעמים תרצו טמפרטורה אחרת. 
 • ברז תרמוסטט – זהו דור של ברזים חדשני ויקר לעומת האחרים והוא מושתת על מערכת תרמו סטטית. באמצעות המנגנון שלו, אפשר לקבוע את טמפרטורת המים הרצויה, באופן כזה שבכל פעם שתפתחו את הברז, תהיה זרימה של מים בטמפרטורה קבועה. ברז זה מתאים עבור בנייה חדשנית ויוקרתית. תוכלו לחסוך על ידי שימוש בברז זה באופן ניכר בהוצאות המים שלכם, לעומת ברזים אחרים. על פי מחקרים שבוצעו באירופה נמצא, כי ברז תרמוסטט מביא לכדי חיסכון של עשרים עד שלושים אחוז בצריכה של המים, לעומת ברז בעל ידית אחת ודומיו.
 • ברז בעל שתי ידיות – זהו ברז שהינו קלאסי, על ידי ידית אחת תפעילו את המים הקרים ועל ידי הידית השניה תפעילו את המים החמים. הברז הזה מתאים במיוחד לבית אשר מעוצב בסגנון טוסקני, אירופאי או כפרי. הוא מתאים לחדר ההורים או לחדר הנוחיות של האורחים ועבור ברז שהינו פחות אקטיבי בבית שלכם. באמצעות ידית אחת תעשו שימוש לכדי הפתיחה והסגירה של הברז ובאמצעות הידית השניה שמהווה מד של טמפרטורה, תוכלו לסובב אותה כפי שמכוונים טמפרטורה נדרשת בתנור עד לטמפרטורה הרצויה.
 •  בכל זמן שתפתחו את הברז, המים יזרמו בטמפרטורה אשר כיוונתם אותה מבעוד מועד, אלא באם תרצו לשנות את הטמפרטורה אשר נקבעה מראש, תוכלו לעשות זאת. בידית אשר משמשת לוויסות של הטמפרטורה תמצאו כפתור, אשר מהותו נצרה של בטיחות.
 •  כאשר תעשו שימוש בברז זה וברצונכם שיזרמו מים בטמפרטורה יותר רבה משלושים ושמונה מעלות, עליכם לכוון את הטמפרטורה מעל לנדרש ואשר עשויה לגרום למשתמש לכוויות ולפציעה.
 • ברז קיר – זהו למעשה ברז אשר יימצא על גבי הקיר שממול על הכיור ולא על גבי המשטח של הכיור או על גבי הכיור, אי לכך ובהתאם לזאת נדרשת עשיית תכנון קפדני של מיקומו של הכיור, על מנת שברז זה יהיה בדיוק באמצע. המעלה הגדולה של ברז שהוא בהחלט אסתטי וניתן לנקות אותו בקלות רבה, לא מצטברת בו אבנית בתחתית הברז והוא מאוד דקורטיבי. החיסרון שלו טמון בכך שההתקנה שלו בעלות רבה יותר ואם תתעורר לכם תקלה, צריך למצוא ברז שיענה על הדרישות של המידות, בדרך כלל מדובר בברז של החברה האורגינלית.
 • מיקום ההתקנה של הברז – יש ברזים אשר מתקינים אותם בתוך הכיור והם מכונים ברז פרח, יש ברזים אשר מתקינים אותם מתוך הקיר ויש ברז אינטרפוץ, אשר בו המנגנון מאחורי הקיר, הוא בעל מיקסר משלו ובעל ידית שעושים בה שימוש עבור הכוונון של טמפרטורת המים.

ממה מורכבים הברזים?

 הברזים מורכבים מכמה מערכות, אשר הן בנויות מכל מיני חומרי גלם. מפאת הסיבה שישנה חשיבות רבה לברזים, בהיותם אמצעי אשר פועל באופן קבוע ואפשרותם לעבוד ללא ליקויים, מהווים חומרי הגלם אלמנט חשוב מאוד. 

רוב הברזים האיכותיים עשויים ממתכת, לרוב מפליז, והם מצופים בכרום ניקל. אטימות מובטחת בברז אשר עשוי מיציקה אחת, בפני נזילות. 

ברש אשר עשוי מכמה צינורות של פח, הינו עמיד לטווח הארוך. אפשר לעשות ביניהם הבחנה באמצעות נקישה קלה עם האצבע והציפורן שלכם על הברז עצמו – ברז מיציקה אחת הינו בעל חומר כבד והקול אשר יישמע ממנו יהיה עמום.

קיימים ברזים הרבה יותר זולים אשר מורכבים מחומר הפלסטיק. ברזים אלו הרבה פחות אמינים ולא שמישים לטווח הארוך. בארצות הברית ובגרמניה עושים שימוש רב בברז אשר עשוי מפלסטיק, מפאת הסיבה שהפלסטיק אינו מכיל בתוכו עופרת שהיא מהווה חומר רעיל בעבורכם ובברזים אשר מורכבים מעופרת, הם עשויים להיות מופרשים ברבות השנים מגוף הברז אל המים.

המנגנונים אשר מופקדים על הפעילות המכנית של הברזים הם מנגנוני קר

 

חלקי חילוף לברזים
ברזים

תיקון ברזים מיוחדים

תיקון ברזים מיוחדים – שירות בלעדי, מקצועי ומהיר בחברת תכלת המים עולם הברזים לשימוש ביתי עובר בשנים האחרונות מהפכה. הברז איננו עוד אביזר שקונים או מתקינים כבדרך אגב בעת בניית

קרא עוד »
תכלת המים תמונה לדף הבית
יש תקלה בניאגרה שלך?

לחצו על הכפתור פתיחת קריאת שירות, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי כדי לתת לך הצעת מחיר ולפתוח קריאת שירות!

לוגו תכלת המים

מרכז שירות ארצי עבור תיקון ניאגרות סמויות – מורשים מטעם החברות והיבואנים.

תיקון ניאגרה סמויה – רק עם המקצוענים של תכלת המים!

כפורצי דרך בתחום ומעצבי דעת קהל מחדש, אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר ומתחייבים לחווית השירות הטובה ביותר בענף.

יש נזילות בניאגרה?
אל תשברו את הקיר לחינם! חייגו עכשיו וניתן לכם ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אנו בתכלת המים חתומים באמנת השירות לצרכן ומתחייבים לשירות הוגן והגון כלפי לקוחותינו, אנו מתחייבים להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולתת שנת אחריות לכל תיקון או התקנה המתבצעת על ידי צוות הטכנאים שלנו. ניתן לפנות אלינו בשאלות לווטסאפ מספר 050-655-5003 ופתיחת קריאות שירות במספר 03-6033769