תיקון ברזים

קנייה, התקנת או תיקון ברזים בחברת תכלת המים- אחריות ושירות לאורך שנים

מרבית מערכות האינסטלציה והמים בבתים מסתיימות באביזרי אמבטיה פשוטים יחסית אך חיונים, אחד מהם שבלעדיו הבית לא יתפקד ולא ניתן יהיה לגור בו- הברזים. בשוק ניתן למצוא מבחר עצום של ברזים במגוון סגנונות, גדלים ושימושים – ברזים למטבח, למקלחת ולאמבטיה, ברזי אסלה לשירותים, ברזי מילוי שונים ועוד. ברזים איכותיים מספיק, שלא יזדקקו לשירות של תיקון ברזים במשך הרבה זמן.

תעשיית ייצור הברזים כיום היא תעשיית היי-טק במלוא מובן המילה, ובחברות הייצור המובילות בארץ ובעולם מפתחים ומייצרים ברזים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומחומרים עמידים במיוחד, שיבטיחו תפקוד תקין של הברז ללא תקלות ונזילות לאורך שנים.

תיקון ברזים – אחריות, שירות וטיפול בתקלות

כמו בכל מערכת אינסטלציה בה זורמים מים, הברזים עומדים במהלך חייהם בלחצים ומאמצי שחיקה שונים כמו לחץ המים, טמפרטורות משתנות (לעיתים קיצוניות) וקורוזיה מסוגים שונים שמצריכים לעיתים תיקון ברזים.

בעת רכישת והתקנת ברז חשוב לבדוק לא רק את המחיר והעיצוב, אלא בעיקר את האחריות והשירות שיינתנו לברז, מי יטפל בתקלות ובנזילות כאשר ייקרו והאם ניתן יהיה למצוא חלקי חילוף (או להחליף את כל הברז בעתיד) במידה ויידרש.

קניית ברזים איכותיים מחברה וותיקה, מקצועית ומוכרת

כאשר אתם עומדים בפני קניית ברזים חדשים, החלפה או תיקון ברזים ישנים – אל תתפתו להצעות זולות ברשתות השיווק הגדולות או מאינסטלאטורים מזדמנים.

פנו לחברת תכלת המים (טלפון 03-6033769), חברה וותיקה ומקצועית המתמחה בייצור ושיווק ברזים ואביזרי אינסטלציה, ומייצגת את מיטב החברות בשוק העולמי.

מומחי החברה יתנו לכם את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר לקניית הברז המתאים והתקנתו, וייתנו לכם אחריות ושרות תיקונים לאורך שנים.

חלקי חילוף לברזים
ברזים

תיקון ברזים מיוחדים

תיקון ברזים מיוחדים – שירות בלעדי, מקצועי ומהיר בחברת תכלת המים עולם הברזים לשימוש ביתי עובר בשנים האחרונות מהפכה. הברז איננו עוד אביזר שקונים או מתקינים כבדרך אגב בעת בניית

קרא עוד »
תכלת המים תמונה לדף הבית
יש תקלה בניאגרה שלך?

נא למלאות את הטופס, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי כדי לתת לך הצעת מחיר ולפתוח קריאת שירות!

לוגו תכלת המים

מרכז שירות ארצי עבור תיקון ניאגרות סמויות – מורשים מטעם החברות והיבואנים.

כפורצי דרך בתחום ומעצבי דעת קהל מחדש, אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר ומתחייבים לחווית השירות הטובה ביותר בענף.

יש נזילות בניאגרה?
אל תשברו את הקיר לחינם! חייגו עכשיו וניתן לכם ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אנו בתכלת המים חתומים באמנת השירות לצרכן ומתחייבים לשירות הוגן והגון כלפי לקוחותינו, אנו מתחייבים להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולתת שנת אחריות לכל תיקון או התקנה המתבצעת על ידי צוות הטכנאים שלנו. ניתן לפנות אלינו בשאלות לווטסאפ מספר 050-655-5003 ופתיחת קריאות שירות במספר 03-6033769