אביזרי אינסטלציה – גלריית תמונות

אביזרי אינסטלציה- מבחר של מוצרי איכות 

לפני שתיגשו לתיקון, שיפוץ או בניה של חדר שירותים או מקלחת, ועוד לפני שתבחרו באביזרים ובחלקים הגלויים כמו אסלות, ברזים וארונות, מומלץ לפנות לחברת המומחים תכלת המים, שם יסבירו לכם כי יש להקדיש תשומת לב גם לתכנון ובחירה של המרכיבים הנסתרים מהעין, שהם אביזרי אינסטלציה ומרכיבי הצנרת, הנמצאים ברובם מאחורי הקירות, והם אלה שיבטיחו תפקוד מלא ותקין של מערכות המים לאורך שנים.

אביזרי אינסטלציה בחברת תכלת המים- מבחר, איכות ושירות

בשוק קיים מגוון עצום של אביזרי אינסטלציה כמו ברזים, מחברים, רוזטות, ידיות, חלקי צנרת ומאריכים, אינטרפוצים ועוד. אביזרים אלה מגיעים בשלל גדלים, צורות ורמות מחיר, חשוב מאוד שלא להתפתות ולא לרכוש חלקים זולים מאיכות ירודה- ובעיקר כאלה המותקנים בתוך הקירות. אביזרי אינסטלציה הם מהמרכיבים החשובים והרגישים ביותר בכל בית, עומדים בפני לחצים, טמפרטורות גבוהות וקורוזיה לאורך השנים, ולכן יש לרכוש אותם רק בחברה וותיקה ומקצועית כמו תכלת המים, שיודעת לתת שירות מומחים מקיף של התאמה, מכירה ושירות לאורך שנים.

תכלת המים- מערך שירות כולל ומקיף

רק בחברת תכלת המים תקבלו מערך הכולל הכל- מבחר עצום, שירות מקצועי שילווה אתכם בבחירה נכונה והתאמה של אביזרים, התקנה מקצועית על פי התנאים בביתכם, שירות תחזוקה ותיקונים, ואף ייצור של חלקים מותאמים במיוחד במקרי הצורך. אל תהססו לפנות, להתייעץ ולבוא להתרשם אצל המומחים בתחום- חברת תכלת המים, טלפון 03-6033769.

גלריית תמונות יצור אביזרי אינסטלציה

תכלת המים תמונה לדף הבית
יש תקלה בניאגרה שלך?

לחצו על הכפתור פתיחת קריאת שירות, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי כדי לתת לך הצעת מחיר ולפתוח קריאת שירות!

לוגו תכלת המים

מרכז שירות ארצי עבור תיקון ניאגרות סמויות – מורשים מטעם החברות והיבואנים.

תיקון ניאגרה סמויה – רק עם המקצוענים של תכלת המים!

כפורצי דרך בתחום ומעצבי דעת קהל מחדש, אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר ומתחייבים לחווית השירות הטובה ביותר בענף.

יש נזילות בניאגרה?
אל תשברו את הקיר לחינם! חייגו עכשיו וניתן לכם ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אנו בתכלת המים חתומים באמנת השירות לצרכן ומתחייבים לשירות הוגן והגון כלפי לקוחותינו, אנו מתחייבים להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולתת שנת אחריות לכל תיקון או התקנה המתבצעת על ידי צוות הטכנאים שלנו. ניתן לפנות אלינו בשאלות לווטסאפ מספר 050-655-5003 ופתיחת קריאות שירות במספר 03-6033769