צור קשר עם מרכז השירות הארצי

צור קשר עם מרכז השירות הארצי לתיקון ניאגרות

נא למלא את כל השדות הנדרשים ולשלוח אלינו ,ניצור קשר בטווח של לא יותר משעתיים מרגע פתיחת הקריאה בשעות העבודה.

פרטי יצירת קשר

ניתן לפנות אלינו גם ישירות לטלפונים המופיעים, או לוואטסאפ באייקון בתחתית העמוד, תודה צוות תכלת המים

חברת תכלת המים – שירות מנצח עם רוח צעירה יסודית ומקצועית

מפת הגעה

תכלת המים מערכות מים מתקדמות – צור קשר עם מרכז השירות העצמי

אנו בתכלת המים עושים את מירב המאמצים לקלוט את כל קריאות השירות אשר מגיעות אלינו במייל, בפקס, בשיחות ובוואטסאפ.

ניתן לפנות אלינו במייל – אנחנו שם ורואים כל מייל שמתקבל, וחוזרים לכל המיילים שלכם במהירות האפשרית.

כל צוות הטכנאים שלנו עובר הסמכות והדרכות בחברות הגדולות בארץ ובחו"ל.

מה בעצם אתם מרוויחים עם השירות שלנו ? על שקט נפשי כבר דיברנו ?

כמה פעמים בחיים התמודדתם עם תקלה במוצר או בכלי מסוים שחששתם מהתיקון שלו ? מהמחיר היקר שייצא ? האם המוסך או איש השירות יפתור את התקלה במקצועיות וייגבה מחיר הוגן, האם תצטרכו להקריב עוד זמן ולהתרוצץ ממקום למקום בחיפוש אחר פתרון לתקלה, ובכל מקום תשלמו כסף, וכמה, ולמה, ואיך, ועוד..ועוד..

אז זהו. שלא עוד ! בחירה חכמה בחברת שירות מקצועית ומסודרת תתן לכם שקט נפשי לא רק לרגע, על כל תיקון שלנו תקבלו 12 חודשי אחריות מלאה.

חלפים מקוריים ? לא מקוריים ? לעיתים אנו בוחרים להחליף חלקים בתוך הניאגרה הסמויה, אנו מתחייבים לספק לכם חלקי חילוף מקוריים בלבד בכל תיקון.

בואו נדבר על המקצועיות לרגע, נניח שמגיע אליכם אינסטלטור כזה או אחר, והוא לא יודע לתקן את הבעיה, או מנסה ולא מצליח, נכון שהוא יחייב אתכם על הזמן שלו ? בוודאי.

לא אצלנו – הגיע טכנאי שלנו ולא תיקן ? לא תחוייבו בכלום, גם לא בשרות, לא בכלום, נשמע טוב נכון ? אז זהו, אל תבנו על זה, עובדתית בשנת 2019 היה מקרה אחד בודד כזה. וגם במסגרת תהליך למידה מקצועית הגענו עם נציגי יצרן הניאגרה ולמדנו להתמודד גם עם התקלה הקשה ביותר בניאגרה סמויה – ניאגרה סמויה מעוותת.

מבצעים יחודיים רק ללקוחות תכלת המים – אנשינו מבצעים מכירות פרונטליות בבתי הלקוחות של ברזים, אקססוריז, סננים, ועוד שירותים ומבצעים שווים רק ללקוחות תכלת המים.

אנו בתכלת המים חתומים באמנת השירות לצרכן ומתחייבים לשירות הוגן והגון כלפי לקוחותינו, אנו מתחייבים להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולתת שנת אחריות לכל תיקון או התקנה המתבצעת על ידי צוות הטכנאים שלנו. ניתן לפנות אלינו בשאלות לווטסאפ מספר 050-655-5003 ופתיחת קריאות שירות במספר 03-6033769