שירות תיקונים בבית הלקוח – שירות ואחריות

שירות תיקונים בבית הלקוח – שירות ואחריות על ידי צוות טכנאים מוסמך ומורשה יבואן רשמי 2021.

זקוקים לתיקון ניאגרה סמויה נוזלת או לא מתפקדת בביתכם ? צרו איתנו קשר לתיאום או להצעת מחיר :

תיקון באחריות מלאה לתקינות למשך 12 חודשים, צוות מקצועי ומיומן, פריסה ארצית, מורשים מטעם החברות הגדולות.

צור קשר עם מרכז השירות הארצי

ניאגרה סמויה שירות ותיקונים בבית הלקוח

ניאגרות סמויות, או בשמן העברי הנוסף מיכלי הדחה סמויים, הפכו לפופולריים ביותר בשנים האחרונות בבתים ומוסדות בכל רחבי הארץ.

אם בעבר ניתן היה להתקין ניאגרה רק באופן גלוי בחדר השירותים, בימינו אפשר להסתיר אותה לחלוטין בתוך הקיר וכך להפוך את חדר השירותים שלכם למעוצב, אסתטי ושיקי.

אז מהי הניאגרה הסמויה, מה היתרונות שלה, מהו תהליך ההתקנה ואיך ניתן לתקן אותה במידת הצורך? לפניכם מאמר שיפרט על כל אלה ועוד.

תכלת המים - מרכז שירות ארצי
תכלת המים מרכז שירות ארצי

מהי ניאגרה סמויה?

הידעתם? מתקן השירותים כמו שאנחנו מכירים אותו הומצא עוד ב-1596, אבל התחיל להיות בשימוש נפוץ רק בסוף המאה ה-19! כמובן שעד תקופתנו אנו חלו מספר שינוייים, אבל מנגנון ההדחה נשאר דומה במידה רבה.

השירותים מורכבים משני מנגנונים: האסלה ומיכל ההדחה. כל אחד מהם אחראי על תפקיד אחר והם נחוצים אחד לשני לעבודה תקינה של מערכת השירותים.

לאורך השנים היה נהוג להתקין את הניאגרה ישירות מעל האסלה באופן גלוי, אבל עם הזמן הבינו שניתן להסתיר את הניאגרה בתוך הקיר ובכך ליצור חלל פתוח ומזמין יותר. מה שכן נשאר גלוי הוא לחצן ההדחה, האחד שעליו יש ללחוץ כשברצונכם להוריד את המים.

לחצן ההדחה גם הוא יכול לבוא בעיצובים שונים ובטכנולוגיות מתקדמות והוא לא רק פונקציונאלי. לחצן ההדחה בדרך כלל יותקן על הקיר שליד האסלה.

סוגים של ניאגרה סמויה

כיום השוק מלא בחברות שונות שמייצרות ניאגרות סמויות מסוגים רבים. קיימות חברות בינלאומיות שקיימות שנים בשוק, וגם חברות ישראליות שמובילות מאוד בתחומן. לכל ניאגרה סמויה יש את המנגנון והטכנולוגיה הייחודית לה, וכדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע שמבין בניאגרות סמויות כדי לבחור את האחת שנכונה לכם ולבית שלכם.

חברת Geberit חברת Grohe  חברת Wisa חברת Schwab חברת Oli חברת Sanit חברת Viega חברת GF חברת Mepa

חברת Tece חברת פלסאון  חברת חרסה חברת LIV  חברת villeroy-boch חברת ויטרה  חברת Alca  ועוד…

כיצד ניתן להתקין ניאגרה סמויה?

קודם כל, בעת התקנה של ניאגרה סמויה יש לבחור האם רוצים להתקין את הניאגרה בתוך הקיר, מה שדורש חציבה בתוך הקיר שבשירותים, או לבחור באופציה השנייה שהיא התקנה מעל קיר קיים ולאחריה ציפוי של אותו הקיר בקיר נוסף.

אם בוחרים באופציה הראשונה של התקנה בתוך הקיר, יש להתייעץ עם איש מקצוע בכדי לתכנן את התהליך בצורה היעילה ביותר כדי לא לגרום נזק לקיר ולחדר השירותים.

אם בוחרים באופציה השנייה, של התקנת הניאגרה הסמויה על קיר קיים וציפוי של הקיר לאחר מכן, יש לבחור בסוג הציפוי הרצוי. ניתן להתקין קיר גבס, קיר מחיפוי בלוקים ואפשרויות נוספות.

את הקיר ניתן לצפות לאחר מכן באריחי קרמיקה שתואמים לשאר העיצוב של חדר השירותים שלכם או בעיצובים אחרים.

שימו לב שבמידה ובחרתם בהתקנת הניאגרה על קיר קיים וציפוי שלו לאחר מכן, תיווצר בליטה של מספר סנטמיטרים בתוך הקיר.

בשני המקרים, יש לוודא שהחומרים איתם אנשי המקצוע משתמשים להתקנת הניאגרה הסמויה הם עמידים למים, מאחר ומדובר בחדר בו יש שימוש רב במים זורמים.

לאחר בחירתכם במיקום התקנת הניאגרה, יש לבחור את מיכל ההדחה שמתאים להתקנה. קיימות ניאגרות שמיועדות לגבס, לבלוקים וכדומה.

לאחר שלבים אלה, ניתן להתחיל בהתקנה עצמה.

בהתחלה אנשי המקצוע יכינו את התשתית להתקנת הניאגרה, יחברו את הצינורות ואת נקודות המים לאן שצריך וכדומה.

במקרים מסויימים תיאלצו לחכות מספר שעות בין שלב הכנת התשתית לשלב הבא בכדי לתת לחומרים בהם השתמשו להתייבש כראוי. לאחר מכן יחברו את הניאגרה הסמויה ויתקינו את לחצן ההדחה, וזהו! הניאגרה הסמויה שלכם מוכנה לשימוש.

מהם היתרונות של ניאגרה סמויה?

היתרון המשמעותי של ניאגרה סמויה הוא היתרון האסתטי. ניאגרה רגילה פעמים רבות מרגישה "תקועה" בתוך החלל וקשה מאוד לגרום לה להיטמע בצורה טבעית ונעימה לעין בתוך חדר השירותים.

לכן ניאגרה סמויה יוצרת תחושה נקייה, כך מי שנכנס לחדר השירותים שלכם, בין אם זה בבית שלכם או בבית העסק שלכם, יוכל להנות מחלל נעים ומזמין.

יתרון נוסף הוא שניאגרה סמויה מפנה מקום פונקציונאלי בחדר השירותים. ניתן להתקין מעל האסלה מדף לאחסון או לחפצי נוי ועיצוב שונים, וכך להפוך את חדר השירותים שלכם לנגיש ויפה אף יותר.

עוד יתרון, הוא שמדובר בדבר אחד פחות לנקות! כשהניאגרה סמויה ונמצאת בתוך הקיר, היא לא צוברת אבק או פגעים נוספים, ולכן היא יכולה לחסוך זמן בעת ניקיון הבית.

איפה ניתן להתקין ניאגרה סמויה?

ניתן להתקין ניאגרה סמויה בכל חדר שירותים. בין אם זה בבית עסק, במבנה פרטי או מבנה ציבורי. ניתן להתקין ניאגרה סמויה בבית שלכם, ולקבל שירות ותיקונים בבית הלקוח. ניתן לעשות זאת בכל עיר ויישוב בכל רחבי הארץ.

מה צריך לבדוק לפני שמתקינים ניאגרה סמויה?

בעת בחירת ניאגרה סמויה, יש לבדוק שמדובר בחברה מוכרת שמספקת אחריות למוצר. מאחר ותיקוני ניאגרות סמויות הן מורכבות יותר ונדרשים אך ורק חלקי חילוף מקוריים במידה ומתעורר צורך להחליף את אחד החלקים, כדאי לבדוק שהחברה שבחרתם מייצרת גם חלקי חילוף שקל למצוא באופן יחסי.

יש לוודא שאיש המקצוע שבחרתם נותן שירות ותיקונים בבית הלקוח בזמן ההתקנה ובהמשך במידה והניאגרה הסמויה תצריך טיפול ותחזוקה.

מה עושים במידה ויש תקלה בניאגרה הסמויה?

במידה וקיימת תקלה, אם זה בהורדת מים, בנזילה, רעש משונה או כל דבר נוסף, יש לקרוא לאיש מקצוע שיגיע לבית הלקוח לשירות ותיקונים בניאגרה הסמויה שלכם.

מאחר והניאגרה סמויה, קיימת מורכבות גדולה יותר לתיקון שלה. בעוד בניאגרה רגילה ניתן פשוט להתבונן בחלקים השונים כשפותחים את המכסה, בניאגרה סמויה לא ניתן לעשות זאת ויש מנגנונים מורכבים יותר שדורשים מיומנות ומקצועיות.

אך למזלנו קיימים בתי עסק שמתמחים בניאגרות סמויות שיוכלו לעזור ולפתור את הבעיה שהתעוררה. למרבה ההפתעה, ניתן לתקן ניאגרה סמויה ללא שבירת קיר ופגיעה בקרמיקה ובעיצוב חדר השירותים! עובדה זו יכולה להרגיע כל אדם שמעוניין בהתקנת ניאגרה סמויה אך דואג מה יקרה במידה ותצוץ תקלה.

איש המקצוע שמתמחה בניאגרה סמויה יגיע לבית הלקוח לשירות ותיקונים. הוא יתבונן ויבדוק מה הבעיה ומה עלולים להיות הגורמים השונים שיצרו אותה.

אחרי אבחון ראשוני ניתן יהיה לבצע את תהליך התיקון. איש המקצוע יתאים את הפתרון באופן אישי לבעיה שבניאגרה הסמויה שלכם.

הוא יפרק את לחצן ההדחה שבקיר שמחובר לניאגרה ויחשוף את פתח השירות שדרכו ניתן יהיה לתקן ולהחליף את החלקים השונים שגורמים לבעיה. בימינו פותחו טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות תיקונים מסוג זה באופן מהיר, יעיל ואחד שלא מסב נזק לא לשירותים ולא לאלמנטים השונים של עיצוב הקיר והחדר.

מאחר וכל ניאגרה סמויה היא מעט אחרת והמנגנון בה תלוי בחברה שייצרה אותה, יש לוודא שאנשי המקצוע שבחרתם יודעים לתקן את כל הסוגים השונים של ניאגרות כדי שידעו להתמודד עם התקלה שיש לכם. בנוסף, חשוב שיהיה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד לתיקון הניאגרה הסמויה.

לסיכומו של דבר

ניאגרה סמויה יכולה להתאים לכל אדם שמעוניין במראה שירותים אסתטי ונעים יותר. תהליך ההתקנה אינו מסובך אך דורש חשיבה ותכנון. כדאי לבחור באנשי מקצוע שמתמחים בניאגרה סמויה ויתנו שירות ותיקונים בבית הלקוח.

אנו נותנים שירות תיקונים בבית הלקוח ומתקינים אסלות תלויות מכל הסוגים, התקנה מקצועית ואסטטית, כל אביזרי ההתקנה בתקן ישראלי ובאיכות הגבוהה ביותר, התקנת אסלות בדיוק מרבי עם מתן דגש רב על הסיומת.

שירות תיקונים בבית הלקוח – התקנת אסלות מונובלוק,התקנת אסלות תלויות, התקנת כיורים

תכלת המים – התקנת אסלות תלויות – היחידים שנותנים 3 שנות אחריות על ההתקנה עצמה.

אנו מתקינים אסלות תלויות מכל הסוגים, התקנה מקצועית ואסטטית, כל אביזרי ההתקנה בתקן ישראלי ובאיכות הגבוהה ביותר, התקנת אסלות בדיוק מירבי עם מתן דגש רב על הסיומת.

ניסיון רב בהתקנת אסלות על גבי קירות שיש ופורצלן, קירות טפט ופסיפס.

 • התקנת אסלות תוצרת הארץ ואסלות מייבוא כגון אסלות תוצרת flaminia catalano.
 • מתמחים בהתאמת אסלות ייבוא.
 • התקנת אסלות נכים.
 • מבצעים תיקוני התקנות לאסלות ופותרים בעיית השפרצות מים מאסלות תלויות ומעדני זרימה.
 • התקנת כל סוגי אסלות המונובלוק, החלפת אסלת מונובלוק, החלפת מיכל הדחה סמוי.
 • וכמובן כל האביזרים הדרושים לעבודות מסוג זה.
 • ניסיון רב בהתקנת אסלות מונובלוק ובשירות תיקונים עבור אסלות אלו.
 • החלפת מנגנון לאסלת מונובלוק, החלפת מצוף לאסלת מונובלוק ועוד.
 • התקנת כיורים תלויים, התקנת כיורים מונחים, התקנת כיורים שקועים וחצי שקועים, התקנת כיורים מרחפים.
 • התקנת כל סוגי הכיורים בדיוק מרבי ובמקצועיות, ניסיון רב בתחום.
 • עבודה ישראלית מקצועית, אמינה, מדויקת ומחייבת.
 • התקנה, אספקה ותיקון סיפון ניקל, סיפון כרום, סיפון נחושת לכיור.
 • התקנות אמבטיה אקרילית והתקנת אמבטיות FREE STANDING , התקנת אמבטיות מיוחדות.

תכלת המים – שאיפה לשלמות.

כיום הולך ומתגבר טרנד עיצובי של אסלה תלויה עם ניאגרה סמויה בקיר,זה מעוצב ובעל יתרונות רבים, אך עם זאת כל מי שיש בביתו ניאגרות סמויות כבר יודע, שמגיע הרגע ובו צריכים לחפש מישהו שיודע לתקן את הניאגרה הסמויה.

תיקון ניאגרות סמויות אינו עניין של מה בכך , ואת זאת מבינים לקוחות אשר נותנים לבעלי מקצוע שונים לנסות לתקן את הניאגרה סמויה ללא ידע מקצועי לכך וללא חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים אשר מתאימים לניאגרה המדוברת .

ואלו הלקוחות אשר משלמים מאות שקלים לתיקון קטן של ניאגרה סמויה במצב הטוב, ובמצב הפחות טוב משלמים אלפי שקלים לשיפוץ שלם.

אז נכון חלקי החילוף המקוריים לניאגרות סמויות לא זולים ואף יקרים ביחס לניאגרות הרגילות,אבל מצד שני כאשר תיקון ניאגרה סמויה בקיר מתבצע על ידי מומחה לתיקון ניאגרות סמויות, אורך החיים של החלקים הפנימיים הוא שנים ארוכות .

אז במידה ואתם רואים נזילה קטנה בתוך האסלה , או שומעים רעשים מתוך הקיר , אם יש טיפטוף מהניאגרה , או מכתב התראה על צריכת מים מופרזת ואתם מבקשים מחפשים בעלי מקצוע לתיקון ניאגרות סמויות.

צור קשר עם מרכז השירות הארצי

 

תיקון ניאגרות סמויות
שירות מוסמך למוצרי חברת Grohe

זקוק/ה לשירות מומחה מעולם מערכות המים? שירות מוסמך למוצרי חברת Grohe כשאת/ה זקוק/ה לחלק חילוף מעולם מערכות המים, תמיד מומלץ לפנות לאיכות הטובה ביותר- שירות מוסמך למוצרי חברת Grohe מערכות

קרא עוד »
מצוף לניאגרה
תיקון ניאגרות סמויות
מצוף לניאגרה – כל המידע ללקוח

מצוף לניאגרה סמויה – כל המידע ללקוח במבט ראשון מצוף לניאגרה נדמה לנו מורכב יותר ממה שהוא באמת, אך אם מתגברים על כך ומניחים את החשש מדברים חדשים ולא מוכרים

קרא עוד »
שירות מורשה Schwab ניאגרה סמויה

שירות מורשה חברת schwab – תיקון ניאגרה סמויה שירות מורשה Schwab ניאגרה סמויה – במידה ואצלכם בבית מותקנת ניאגרה סמויה חברת schwab תוצרת גרמניה, והנכם מחפשים טכנאי מוסמך לתיקון ניאגרה

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה
מיכלי הדחה סמויים
שירות גבריט | Geberit

פתיחת קריאת שירות למיכלי ההדחה של שירות גבריט | Geberit בחברת תכלת המים 036033769 לא עוד בירוקרטיה וזמני המתנה ארוכים שירות מהיר ויעיל ע"י טכנאים מוסמכים וחלקי חילוף מקוריים בלבד

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות
כמה עולה לתקן ניאגרה סמויה

תיקון ניאגרה סמויה לעיתים אינו עניין זול, ולכן חשוב לבדוק כמה עולה לתקן ניאגרה סמויה אז מהו מחיר תיקון ניאגרה סמויה, ומהם הגורמים להתייקרות המחיר בניאגרה סמויה – טיפים לאחזקה

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה MEPA
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה MEPA

תיקון ניאגרה סמויה MEPA תוכלו לדחות את התיקון בהמון תקלות וכשלים בבית. עם זאת, כשאתם מגלים שהניאגרה שלכם מאותתת לכם תקלה, לא באמת תוכלו להרשות לעצמכם לדחות את תיקונה. אנחנו,

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה ALCA
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה ALCA

תיקון ניאגרה סמויה ALCA אולי אתם שוברים את הראש איך מבצעים תיקון ניאגרה סמויה ALCA, אך תהיו בטוחים שלשבור את הקיר – בטח שלא תצטרכו! החברה שלנו מתמחה במענה איכותי,

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה HARSA
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה HARSA

תיקון ניאגרה סמויה HARSA גם אם אתם מגדירים את עצמכם כ"דחיינים", ברור לכם כי לא תוכלו לדחות תיקון ניאגרה סמויה HARSA! חדר השירותים הוא חדר פונקציונאלי, כזה שנועד על מנת

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה PLASSON
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה plasson

תיקון ניאגרה סמויה plasson אם אנחנו לא שוברים קירות, למה שאתם תשברו את הראש? הבחירה שלכם להתקין ניאגרה סמויה של פלאסון, הייתה הבחירה להשקיע גם בחדר פונקציונאלי כמו חדר השירותים.

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה VIEGA
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה VIEGA

תיקון ניאגרה סמויה VIEGA אתם לוחצים על לחצן ההדחה אך מגלים כי הוא אינו מגיב? זרם המים נחלש או שכתמי רטיבות שלא הכרתם מופיעים על הקיר? ישנה תקלה בניאגרה המצדיקה

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה IS
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה IS

  תיקון ניאגרה סמויה IS אז נכון שבסך הכל מדובר על הניאגרה בבית או בבית העסק, אך אם אתם יכולים להפיק יותר מחדר השירותים – למה לא בעצם? הניאגרות הסמויות

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT

תיקון ניאגרה סמויה GEBERIT אתם עוד יכולים להיזכר בקלות בימים בהם כל מה שציפיתם מהניאגרה שלכם, הוא לתפקד. וכיום? גם אתם, כמו עוד רבים, רוצים להוסיף טאץ' עיצובי ומרשים לחדר

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה GROHE

תיקון ניאגרה סמויה GROHE כיום, המגמה היא להתקין ניאגרות סמויות בבתים פרטיים וגם בבתי עסק. כל עוד הטכנולוגיה מציעה פתרונות מתקדמים ואסתטיים יותר, אין באמת סיבה שלא להתקדם יחד איתם.

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה SANIT

תיקון ניאגרה סמויה SANIT היתרונות של הניאגרה הסמויה לא באמת השאירו מקום להתלבטות: מסעדות, מלונות וגם בתים פרטיים בוחרים שוב ושוב בניאגרות הסמויות. הפתרון האסתטי והמרשים עושה את שלו, כאשר

קרא עוד »
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה OLI

תיקון ניאגרה סמויה OLI אתם מזהים אבנית בניאגרה, המים זורמים ללא הפסקה או שישנה סתימה שהרסה את איכות חייכם? נכון, לא מדובר על התרחיש האידיאלי שהייתם רוצים להתמודד איתו, אך

קרא עוד »
ניאגרה סמויה WISA
תיקון ניאגרות סמויות
תיקון ניאגרה סמויה WISA

תיקון ניאגרה סמויה WISA גם אתם, כמו רבים אחרים, החלטתם להתקדם מניאגרה סטנדרטית אל ניאגרה סמויה. לקוחות רבים מעידים על שביעות רצון גבוהה מאד, ועל היכולת להפוך את חדר השירותים

קרא עוד »
תכלת המים תמונה לדף הבית
יש תקלה בניאגרה שלך?

נא למלאות את הטופס, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי כדי לתת לך הצעת מחיר ולפתוח קריאת שירות!

לוגו תכלת המים

מרכז שירות ארצי עבור תיקון ניאגרות סמויות – מורשים מטעם החברות והיבואנים.

כפורצי דרך בתחום ומעצבי דעת קהל מחדש, אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר ומתחייבים לחווית השירות הטובה ביותר בענף.

יש נזילות בניאגרה?
אל תשברו את הקיר לחינם! חייגו עכשיו וניתן לכם ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אנו בתכלת המים חתומים באמנת השירות לצרכן ומתחייבים לשירות הוגן והגון כלפי לקוחותינו, אנו מתחייבים להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולתת שנת אחריות לכל תיקון או התקנה המתבצעת על ידי צוות הטכנאים שלנו. ניתן לפנות אלינו בשאלות לווטסאפ מספר 050-655-5003 ופתיחת קריאות שירות במספר 03-6033769